REKLAMA
Auto v Praxi - vše na jednom místě
topleft toplogo
topright


AUTO - novinky a zpravodajství
Usain Bolt „jde za zlatem" se společností Nissan

aktualizováno dne 19.10.2012

 • Nejrychlejší muž světa se bude podílet na vývoji GT-R „sBoltovým výkonem"
 • Olympijský šampión rozšiřuje svou roli zvyslance značky na „Ředitele jedinečných zážitků"
 • Jedinečné GT-R ve zlatém provedení, inspirované tímto medailovým vítězem, bude vydraženo pro nadaci Usain Bolt Foundation


 • automobilová
  Usain Bolt, nejrychlejší muž světa a olympijský vítěz ve sprintu, se soustředí na další rekordní výkon a nabízí svou vášeň a soutěžní instinkt týmu Nissan, který vyvíjí speciální „Boltovu" verzi vozu GT-R.

  Usain Bolt, držitel světových rekordů a majitel sbírky medailí z londýnské olympiády, podepsal unikátní dohodu se společností Nissan Motor Co, Ltd, na jejímž základě rozšiřuje svou roli z vyslance značky pro vůz GT-R, který dosahuje rychlosti 315 km/h, na „Ředitele jedinečných zážitků", a bude se podílet na ambiciózní globální marketingové kampani firmy.

  Usain Bolt ve světovém sídle společnosti Nissan uvedl: „Závodění je mou inspirací. Chci pomoci společnosti Nissan stát se ještě atraktivnější značkou."

  Toshiyuki Shiga, provozní ředitel společnosti, uvítal podporu Usaina Bolta a prohloubení jeho vazeb se společností Nissan - když se před zahájením olympijských her v Londýně stal mluvčím značky. „Nissan sdílí ducha vzrušení, který uchvátil publikum na celém světě během olympijských her v Londýně. Nikdo jiný než Usain Bolt nemůže být kvalifikovanější k tomu, aby nám pomohl převádět tohoto ducha do skvělých zážitků," uvedl Shiga.

  Jako uznání zásluh Usaina Bolta pro sport a jeho automobilistické nadšení představil provozní ředitel společnosti Nissan unikátní vůz GT-R ve zlatém provedení, který bude vydražen ve prospěch nadace Usain Bolt Foundation (http://usainbolt.com/foundation/).

  Výtěžek z internetové aukce, jejíž podrobnosti budou zveřejněny na konci října, pomůže nadace při naplňování jejího úsilí vytvářet vzdělávací a kulturní příležitosti pro děti a mládež na Jamajce, rodné zemi tohoto olympijského vítěze.

  Unikátní exemplář jediného kusu vozu GT-R, který bude vydražen na internetové aukční platformě e-Bay, ponese podpis Usaina Bolta a zakázkové prvky interiéru budou vyvedeny z pravého zlata.
  automobilová
  Tyto zprávy o prohlubujícím se vztahu se společností Nissan přicházejí ve stejné době jako závazek Usaina Bolta obhajovat své tituly na letní olympiádě v Rio de Janeiru v roce 2016.

  V rámci partnerství Usaina Bolta se společností Nissan tento sprinter dnes testoval různé verze GT-R na zkušebním okruhu poblíž japonského města Oppama, kde se na základě jeho reakčních časů, akcelerace a dalších schopností ovládat vozidlo vyvine speciální verze „Bolt GT-R".

  Navíc začne Bolt spolupracovat s produktovými specialisty Nissanu na limitované edici, kterou bude možno objednat na trzích, kde bude k dispozici vůz GT-R. Podrobnosti o tomto projektu budou oznámeny později.

  Usain Bolt, kterého na tokijském letišti Narita vyzvedával závodník formule 1 Mark Weber ve voze GT-R, se bude dále podílet na globální kampani značky Nissan „WHAT IF_".

  Tato kampaň, prezentující kultovní produkty a revoluční technologie značky Nissan na billboardech u letišť po celém světě, je součástí firemního střednědobého obchodního plánu „Power 88", který usiluje o dosažení 8% tržního podílu a 8% provozní marže.

  Pro další posílení těchto iniciativ, které prohlubují povědomí o značce Nissan, budou od října 2012 v šesti velkých mezinárodních televizních sítích vysílány reklamy s elektromobilem Nissan LEAF s podtitulem „Co když můžete budoucnost řídit už dnes?".

  Organizace Interbrand již letos zaznamenala postup společnosti Nissan v posledním přehledu sta nejlepších značek „Nejlepší globální značky roku 2012". V tomto žebříčku globální hodnoty značek společnost Nissan meziročně vystoupala o 13 příček na 73. pozici.


  Zdroj obrázků:newsroom.nissan-europe.com
  Zdroj informací:newsroom.nissan-europe.com
  Kategorie novinky: automobilová doprava

  image003
  Vítejte na www.auto.vpraxi.cz,
  který je věnován autům všeobecně. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění Vašich kontaktů na stránkách, budeme rádi, když se zapíšete do našeho katalogu.:
  KATALOG STRÁNEK AUTO
  NAŠI PARTNEŘI:


  staňte se patrnerem tohoto webu
  Dopravní kamery - online anglicka-skretova

  Obrázek týdne:

  -


  REKLAMA


  Nepřehlédněte:
  členské země EU
  Autoškola - online testy
  státní svátky
  seznam IATA kódů aerolinií
  Dálniční známky
  Telefonní předvolby ve světě
  Ceny benzínu
  Počet obyvatel dle států
  Kódy států a světových měn
  Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
  Počasí
  Předpověď počasí
  Počasí - Satelit
  Autolékárnička 2011
  Světový čas, přehledně on-line
  Odkazy:
  Doprava v Praxi - server o nákladních vozech
  Truck v Praxi - server o nákladních vozech
  Sklady v Praxi - server o skladování
  Zákon on-line - ZÁKON V PRAXI

  sidebg2
  © Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
     Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy