REKLAMA
Auto v Praxi - vše na jednom místě
topleft toplogo
topright


AUTO - novinky a zpravodajství
Nová generace kombi i30 získala nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení v testech bezpečnosti Euro NCAP

aktualizováno dne 23.10.2012

automobilová


Nová generace kombi Hyundai i30 získala od nezávislé organizace Euro NCAP, testující bezpečnost vozidel, nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení. Nejnovější výsledky hodnotí bezpečnost verze kombi na stejné úrovni jako u pětidveřového modelu, který patří mezi nejbezpečnější vozy ve své třídě.

V testech provedených společností Hyundai pod dohledem společnosti Euro NCAP, která je schválila, obdržela nová generace kombi i30 v kategorii ochrany dětí nejvyšší hodnocení ve své třídě ve výši 90 %, a to v obou testech ochrany osmnáctiměsíčního kojence a tříletého dítěte. V kategorii dospělých cestujících obdržela nová generace kombi i30 rovněž 90 %. Zvláštní ocenění si vysloužila dobrá ochrana proti poranění krční páteře v případě nárazu zezadu, díky konstrukci opěrek hlavy na předních sedadlech.

Nová generace kombi i30 si vedla dobře také v testech ochrany chodců, v němž dostala maximální počet bodů za ochranu nohou chodce při kontaktu s nárazníkem. Elektronicky řízený stabilizační systém a systém upozorňující na nepřipnuté bezpečnostní pásy vpředu a vzadu přispěly k získání 86 % v kategorii bezpečnostních asistenčních systémů.

Nová generace kombi i30 je nejnovějším modelem Hyundai, který dosáhl ve zpřísněných testech Euro NCAP, maximálního počtu pěti hvězdiček. Předtím se nejvyššího uznání v oblasti bezpečnosti dostalo modelům i30 první generace, i20, ix35, ix20, i40, Veloster a nové generaci pětidveřového i30.

Zdroj informací:press.hyundai.cz
Zdroj obrázku:press.hyundai.cz
Kategorie novinky: automobilová doprava
image003
Vítejte na www.auto.vpraxi.cz,
který je věnován autům všeobecně. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění Vašich kontaktů na stránkách, budeme rádi, když se zapíšete do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK AUTO
NAŠI PARTNEŘI:


staňte se patrnerem tohoto webu
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA


Nepřehlédněte:
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
seznam IATA kódů aerolinií
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Ceny benzínu
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Odkazy:
Doprava v Praxi - server o nákladních vozech
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXI

sidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy